Tilbud opptil 60% på hårfjerning

Kampanjeprisene gjelder ut November.

Konsultasjon for hårfjerning er gratis.

Alle vet at voksing er smertefullt.

Laser er mindre smertefullt enn voksing.

Du trenger ikke å gjøre det igjen og igjen.

OmrådePris per behandlingKampanje pris
Ansikt m/hals26001040
Legger28001200
Lår38001900
Bikini1700900
Brasiliansk, kvinne26001100
Armhuler1500750
Magestripe750400
Underarm28001700
Overarm28001700
Hel rygg menn45002500
Hel rygg kvinne40002200
Hel mage menn25002000
Hel mage kvinne25001800
Hel bryst menn17001000
Bryst kvinne17001000
Skulder med overarm35001750
Ansikt menn26001050
Hake/Overleppe700500
Hel kropp2500012500
Andre områder etter avtale1001000